VAŽIAVIMŲ KARTINGAIS KAINOS

Pagrindinė trasa

  Mini – Suaugę (8m.+) Dvivietis / Twin
10 min. 18€ 22€
15 min. 23€ 30€
2 x 10 min. 36€ 27*
2 x 15 min. 44€ 35€*

*1 asmeniui, vieno apsilankymo metu važiuojant bendrame sraute.

Mažylių trasa

Nano kartingas (2-5m.)*
8min. 10€

*Nano kartingas yra skirtas vaikams, kurie nėra bandę važiuoti kartingu ir nori tai padaryti savarankiškai! Daugiau informacijos rasite čia.

POŠALMIAI

Pošalmiai Medvilniniai
Įsigyti 2,5
Nuoma 1

ABONEMENTŲ KAINOS

  10 x 10 min. 10 x 15 min.
Standartinis 139€ 179€

Įprastinis važiavimas – važiavimas bendrame kartodromo sraute, kuomet rezervavus kartingus atitinkamu metu važiavime dar gali būti prijungiami kiti dalyviai.

Privatus važiavimas – negalioja savaitgaliais. Darbo dienomis esant galimybei, derinantis su kartodromo užimtumu realiu metu, lankytojas gali rinktis važiuoti privatesniuose važiavimuose tik su savo kompanija/šeima/vaikais. Privatesni važiavimai labiausiai rekomenduojami kompanijoms su mažamečiais vaikais, kuriems yra reikalingas išsamesnis instruktažas ir didesnis dėmesys trasoje.

Privataus važiavimo kainos (Netaikoma dvigubo važiavimo nuolaida ir kitos nuolaidos):

  Mini – Suaugę (8m.+)   Dvivietis / Twin
10 min. 21€   25€
15 min. 26€   33€
2 x 10 min. 42€  
2 x 15 min. 52€  
 
 

Važiavimų rezervacija – skubantiems rekomenduojame rezervuotis laiką važiavimams iš anksto. Rezervacijos gali vėluoti iki 20 minučių dėl įvairių, ne visada nuo mūsų priklausančių aplinkybių. Prašome atvykti anksčiau, kad užsiregistruotumėte į važiavimą.

Pasiruošimas važiavimams – Pasiruošti važiavimams reikia visai nedaug – patogios aprangos, avalynės ir pošalmio . Jei turite savo – Valio! Nepamirškite pasiimti su savimi. Ne bėda, jei neturite – Kartlandas Max kartodrome visuomet galite pošalmį išsinuomoti ar įsigyti.

Dovanų kuponasUžsisakykite elektroninę kupono versiją mūsų internetinėje parduotuvėje – Kartlando parduotuvė.

dovanų kuponas

ABONEMENTAS

Turime jums puikią žinią – pramogauti, praktikuotis ir varžytis Kartlandas Max kartodrome dar maloniau, nes didžiausi kartingo entuziastai su abonementu gauna geriausius pasiūlymus. Įsigyk abonementą jau dabar ir mėgaukis ypač puikiomis kainomis.

Abonementą išsirinkti ir įsigyti rekomenduojame Kartlando internetinėje parduotuvėje.

ABONEMENTO NAUDOJIMO SĄLYGOS

  • Abonementas yra vardinis ir juo naudotis gali tik jo turėtojas;
  • Abonementas galioja 6 mėnesius nuo jo įsigijimo datos. Juo galima naudotis iš karto nuo įsigijimo momento;
  • Prašome Abonemento turėtoją pateikti savo Abonemento kortelę atžymai iki važiavimo;
  • Abonemento turėtojas važiavimus turi išnaudoti per nurodytą galiojimo laiką. Neišnaudojus visų važiavimų galiojimas nėra pratęsiamas. Pinigai už nepanaudotus važiavimas – negrąžinami.

Akivaizdu, jei esate tikras kartingų mylėtojas ir šią pramogą renkatės ypač dažnai, tai abonentas yra puiki investicija. Kuo dažniau pramogausite, tuo daugiau sutaupysite.

Dėmesį verta atkreipti, kad abonementas gali tapti ir puikia dovana. Jie turite šeimos narį, draugą ar kolegą, kuris savo gyvenimo neįsivaizduoja be kartingų, nepraleiskite progos nudžiuginti jį vertinga dovana – abonementu.

Nėra nieko geriau, nei važinėti patraukliais, moderniais, saugiais, estetiškais bei kokybiškais kartingais ir žinoti, kad kartingų kainos ypač draugiškos. Nepraleiskite puikios progos šauniai pramogauti ir išleisti mažiau.

Darbo dieną – 700eur./val.

Savaitgalį – 800eur./val.

Labai rekomenduojame laiką rezervuotis iš anksto telefonu: +37061233303 arba el paštu: info@kartlandasmax.lt.