NAUJI IR VISOJE EUROPOJE PRIPAŽINTI ELEKTRINIAI KARTINGAI

Kartlandas Max kartodrome kiekvienas ras sau tinkamą pasirinkimą, nes mūsų kartingai yra skirti asmenims nuo 2 iki 99+ metų amžiaus! Jeigu ieškote išskirtinės kokybės modernumo, komforto bei estetikos, jums tikrai neteks nusivilti.
Specifikacijos
Galia 24kW Arklio galios 31

NAUJIENA!

RiMO SiNUS NANO

Į Kartlandas Max kartodromą atkeliavo naujas kartingas skirtas patiems mažiausiems lenktynininkams!

  • Nano kartingas
  • Nano kartingas
  • Nano kartingas
  • Nano kartingas
  • Nano kartingas
  • Nano kartingas

Specialiai sukurtas jauniesiems lenktynininkams, kuriuo savarankiškai važinėtis vaikai nuo 2 metų amžiaus. Važiuojantiems SiNUS NANO kartingais vaikams yra skiriamas išsamesnis instruktažas ir didesnis dėmesys trasoje. Siekiant užtikrinti važiuojančiojo saugumą ir sėkmingą pirmą patirtį SiNUS NANO kartingu vaikai važiuoja atskiroje jiems skirtoje mažylių trasoje ,,Baby Track”. Ši trasa yra atskirta nuo didžiosios trasos, kur važiuoja suauguesieji, tad mažieji važiuodami jausis ypatingai saugiai ir ramiai.

Nuo pat šių kartingų kūrimo pradžios buvo apgalvota kaip pritaikyti kartingą ypač mažiems vaikams. Kuriant šį kartingą pagrindinis gamintojų tikslas buvo užtikrinti maksimalų saugumą pirmą kartą važiuojantiems ir dar nepatyrusiems vairuotojams. Taip pat, gaminant kartingą buvo pridėta ir sėdynė tėveliams, kad jie galėtų važiuoti drauge, jeigu mažajam vairuotojui važiuoti vienam būtų nedrąsu. Važiavimo greitis 5-6km/h.

RiMO SiNUS MiNi

Rimo sinus mini
Saugus, tylus ir greitas kaip žaibas: SiNUS MiNi yra RiMO pradinio lygio elektrinio mobilumo kategorija. Į standartinę šios klasės įrangą natūraliai įtrauktas ir vairavimo smagumas. Šis kartingas yra skirtas vaikams nuo 8 iki 12 metų vaikams.

RiMO SiNUS iON

Elektrinis kartingas
Leiskite jums pristatyti mūsų kartodromo žvaigždę – Rimo kartus Sinus iOn. Tai – vokiečių gamintojo ypač modernūs, elektriniai kartingai skirti suagusiems. Kaip žinia, vokiečių gamintojai garsėja puikia precizika, modernumu bei kokybe ir visa tai atsispindi šiuose Sinus iOn.


Svarbu akcentuoti, kad šie kartai pasižymi tolygiu baterijų išdėstymu, o tai reiškia keletą puikių dalykų kiekvienam kartingų mylėtojui: bus užtikrinamas ypač tolygus svorio balansas; greita pedalų reakcija; o taip pat – patogus bei smagus valdymas. Džiugina ir techniniai šių kartingų parametrai – įdiegti net du 2,8 kW galios varikliai galintys kartu generuoti iki 31 arklio galios energijos atidavimą į ratus. Taigi, jei mėgstate greitį, šie elektriniai kartingai tikrai leis jums juo pasimėgauti.

RiMO SiNUS TWiN

Dvivietis kartingas

RiMO SiNUS TWiN suteikia dvigubai daugiau malonumo tiems, kurie nori pademonstruoti savo talentą, ir tiems, kurie nori tobulinti savo įgūdžius padedami trenerio. Labai ypatinga patirtis.

Dvivietį kartingą gali vairuoti suaugęs asmuo, o keleivio sėdynėje važiuoti gali vaikai nuo 2m. Dviviečio kartingo dėka net ir patys mažiausi gali pajausti, ką reiškia kartingų pramogos ir kokį džiaugsmą jos suteikia. Bijote patys išbandyti ir paimti vairą į rankas? Nieko baisaus, pasikvieskite draugą ar šeimos narį ir papramogaukite drauge. Leiskite vairuoti jiems, o jūs, be jokių rūpesčių ir baimių, paimėgaukite gerų emocijų antplūdžiu.

Savaime suprantama, ne tik patogumas ar greitis yra svarbūs siekiant maloniai praleisti laiką – negalima pamiršti ir saugumo. Rimo kartingų apsauginis konstruktyvas puikiai sugeria net pačius didžiausius smūgius. Na ir paskutinė ir viena svarbiausių saugumo priemonių – nuotolinė kartingo galios valdymo sistema. Naudodami ją bet kuriuo momentu galėsime kartingą išjungti, sulėtinti ir pan. tokiu būdu apsaugodami jus nuo neįvertintų grėsmių. Taigi, šie kartingai puikiai tinka ne tik tiems, kurie nori treniruotis individualiai, bet ir ypač azartiškai varžytis.

Nesunku pastebėti, kad šiandien daugėja ekologijos šalininkų. Taigi, nemaža dalis žmonių siekia ne tik susikurti kuo ekologiškesnę bei sveikesnę namų aplinką, bet ir ieško šiomis ypatybėmis pasižyminčių pramogų. Tad, jei ir jūs pageidaujate ne tik puikiai leisti laiką, bet ir tuo pačiu žinoti, kad jūsų veikla neturės jokio neigiamo poveikio aplinkai – šie kartingai yra idealus sprendimas. Jie yra ekologiški, veikia ypač tyliai bei neteršia aplinkos.

Elektrinių kartingų naudojimas nereikalauja agresyvios ventiliacijos, todėl galime net ir žiemą palaikyti jaukią +16 laipsnių temperatūrą trasoje.